Scuderia SA | 2024 Edition

Drakaris SA Z

Dominator 2000 ZChin Chin

Drakaris SA Z is een volle broer van Devil 2000 Z, een uitstekende jonge en goedgekeurde hengst van Zangersheide, die nu al een belangrijke indruk maakt. Devil 2000 Z werd in 2023 op de Zangersheide International Stallion Auction verkocht voor een uitstekende €190.000, wat de immense waarde en het potentieel van deze bloedlijn aantoont. Gefokt uit Dominator Z, een tophengst die bekend staat om zijn kracht, techniek en kracht, en China Touch Hero (1.45m), de moeder en grootmoeder van vele topspringpaarden, vertoont Devil 2000 Z een grote lichtvoetigheid, klasse en atletisch vermogen.

China Touch Hero (1.40m) schitterde al vroeg door de finale voor 6-jarigen in Hardelot te winnen onder Jérome Guéry. Ze groeide uit tot een opmerkelijke fokmerrie en bracht internationale springpaarden als Akarad Hero Z (1.60m), een CSI5* GCL-mededinger en toppaard van Pieter Clemens; Jaguar de Tiji (1.50m), gereden door Janika Sprunger; en Espirit de la Roque (1.50m). Ze is ook de moeder van Sea Coast Don’t Touch Tiji Hero (1.45m), gereden door Olympiër Aleksandr Onyshchenko. Bovendien is China Touch de grootmoeder van de befaamde Dourkhan Hero Z (1.60m) en Inoui du Seigneur (1.50m). De vraag vanuit de markt naar deze moederlijn is duidelijk: een Balou du Reventon-veulen uit China Touch werd verkocht voor € 46.000 en de opkomende hengst Devil 2000 Z van Dominator die maar liefst € 190.000 opbracht.

De vader, Dominator Z (1.60m), is een van de toonaangevende hengsten van de moderne fokkerij, het gezicht van Zangersheide, bekend om zijn krachtige sprong, techniek en vermogen. Met overwinningen in topcompetities zoals de CSI5* Grand Prix van Doha met Christian Ahlmann heeft Dominator Z bewezen een uitblinker te zijn. Hij valt ook op door zijn perfecte scores in kwaliteit, grootte, galop en techniek. Zijn nakomelingen zijn rijzende sterren op zich, waaronder D’Aganix 2000 Z (1.50m), Dandy G&C Z (1.45m), Diablo van Bets Z (1.45m) en Canelo Z (1.45m).

Met zo’n indrukwekkende afstamming van zowel moeder als vader, is Drakaris SA Z een hengstveulen met uitzonderlijk talent en genetica, klaar om uit te blinken in de springsport en het succes van zijn prestigieuze bloedlijnen voort te zetten.

Filters

Bidding place

Discipline

Age

Sire

Dam sire

Gender

Size

Studbook

Country

Partner