Scuderia SA | 2024 Edition

Vier Seizoenen SA Z

For PleasureAcord II

Four Season’s SA Z is niet alleen de meester van het veranderen van kleuren, geboren als een prachtige vos die nu verandert in een indrukwekkende schimmelhengst, hij is er ook een om naar uit te kijken als u op zoek bent naar een zeer intelligent jong paard met veel elasticiteit en krachtige galop. Zijn beweging kan niet worden aangeleerd, het kan alleen worden verdiend. Het is ingebed in zijn genen door de moeder van de wereldbekerkandidaat, de reserve-vader van de Bundeschampion en zijn legendarische vader.

1.60m niveau Arielle, de moeder van Four Season, won de Praagse Nations Cup van 2007 met het Britse Team, werd 2e in de 5*GCT van Monte Carlo, 3e in de Wereldbeker van Syracuse met William Whitaker, lid van de beroemdste springdynastie, voordat ze opnieuw de Wereldbeker sprong in Göteborg met Abdullah Mohd Al Marri. Ze komt uit een lange lijn van toppresteerders en zelf bracht ze al topspringpaarden voort met 1.45m Gavotte de Réville en 1.45m niveau Hourra de Réville!

Arielle’s vader, de vader van de moeder van Four Season’s Acord II, werd ontdekt door de hengstenmeester, Maas J. Hell. Hij won met gemak zijn verrichtingsonderzoek in 1991, met een score van 9,5 tot 10 voor het springen en 9 tot 9,67 voor rijdbaarheid. Hij werd niet alleen Reserve Bundeschampion in 1992, maar bracht ook talloze zeer exterieuze en gemakkelijk te rijden nakomelingen voort.

For Pleasure (1.60m) werd niet per abuis uitgeroepen tot paard van de eeuw. Zijn levenslange verdiensten in de sport bedroegen meer dan € 1.8 miljoen. De opmerkelijke hengst won vier gouden teammedailles voor Duitsland, twee op de Olympische Spelen en twee op Europese kampioenschappen, en wat zijn nakomelingen betreft: vier nakomelingen van For Pleasure namen medailles mee naar huis in de springsport op de Olympische Spelen van 2016 in Rio.

Filters

Bidding place

Discipline

Age

Sire

Dam sire

Gender

Size

Studbook

Country

Partner